سوالات متداول فروشندگان

 

                                                    

 

 

 

 

 

فروشگاه اینترنتی نخلستان

www. nakhlestaan.com 

 


سوالات متداول

 

 نحوه همکاری در فروشگاه اینترنتی نخلستان چگونه است؟

کالاهای شما در سایت نمایش داده میشود و پس از خرید مشتری از نخلستان، به شما سفارش داده می شود و کالا توسط شما تولید یا اماده ارسال میگردد. جزئیات بیشتر در راهنمای تامین کنندگان توضیح داده شده است.

 

 چه کسانی میتوانند در نخلستان به عنوان تامین کننده فعالیت کنند؟

تمامی کسانی که که در اصناف مختلف فعالیت می کنند می توانند تامین کننده نخلستان باشند و کالای خود را عرضه کنند. تامین کننده می تواند یک شرکت بزرگ و یا یک کارگاه کوچک باشد ولی محصولاتش باید دارای کیفیت و خدمات مناسب باشد.

 

 هزینه عضویت و فروش کالا در نخلستان چقدر است؟

تامین کننده برای ورود به سایت حداقل هزینه های که جهت پشتیبانی و پنل اس ام اس و تبیلغات و غیره بصورت یک ساله  با خرید پکیج  در سایت فروشگاه برای شما فعال میشود. قیمت کالای شما توسط خودتان تعیین و در فروشگاه نخلستان قرار می گیرد.

 

 زمان تحویل کالاها چند روزه است؟

بازه زمانی تحویل توسط خود تامین کننده اعلام شده و در معرض دید مشتری قرار می گیرد.

 

 برای ارسال کالا به مشتری چقدر هزینه دریافت میکنید؟

ارسال کالا به مشتری توسط تامین کننده و هزینه آن بر عهده مشتری می باشد.

 

 برای ورود کالاها به سایت چه محتوایی نیاز دارید؟

برای ورود کالاها به بخش فروشگاهی یکسری اطلاعات ضروری ( مشخصات محصول، عکس، توضیحات و ...) نیاز است. در صورت نداشتن محتوای اولیه، نخلستان آمادگی تولید محتوا را دارد.

 

 

 چگونه درخواست همکاری خودم را به عنوان تامین کننده به نخلستان بدهم؟

شما می توانید از طریق پرکردن فرم ثبت نام فروشنده در بخش فروشنده سایت نخلستان و یا تماس با شماره تماس 06136742849  ویا از طریق پشتیبانی سایت درخواست همکاری خود را ثبت کنید.

 

چگونه فروش محصولات خود را دو برابر کنم؟

شاید با خود فکر کنید که چرا محصول خود را در فروشگاه اینترنتی ثبت کنم در حالی که در شبکه های اجتماعی محصولاتم را میفروشم، دلایل متعددی وجود دارد که فروشگاه اینترنتی میتواند تاثیر زیادی بر فروش محصولات شما داشته باشد.

1. مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، با اعطای نماد اعتماد الکترونیکی هویت صاحب و محل فعالیت کسب و کارهای اینترنتی را احراز می‌نماید. پس سایتی که دارای نماد الکترونیکی است یعنی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی تایید شده است

2. وجود درگاه پرداخت اینترنتی در فروشگاه اینترنتی میتواند امکان پرداخت آنلاین در سایت را برای کاربران و مشتریان فراهم آورد.

3. مهمترین دلیل فروش محصولات از طریق فروشگاه اینترنتی : هر یک از تامین کنندگان بازاریابی محصول خود را از طریق شبکه های اجتماعی یا روش های دیگر انجام می دهند و کاربران را به سمت خرید محصولتشان هدایت می کنند، کاربرانی که وارد سایت می شود می توانند محصولات تمام تامین کنندگان را مشاهده کنند و همین باعث می شود کاربران انبوه دیگری که با محصول شما آشنایی نداشتند نیز کالاهای شما را ببینند و بر این اساس و اتحاد و کار تیمی برای موفقیت همدیگر تلاش میکنیم.

 

 

 

خرید آنلاین خدمات آگهی جدید آگهی ها ورود